Home| Vanusepoliitika

Vanusepoliitika

Vanusekontroll lostmaryeesti

 

Sellelt veebisaidilt elektrooniliste sigaretitoodete ostmiseks peate olema seadusjärgses suitsetamiseas (USA klientide puhul 21-aastane või vanem) jurisdiktsioonis, kus te elate. Teie vanuse võltsimine sellelt veebisaidilt toodete ostmise eesmärgil on ebaseaduslik ja on seadusega karistatav. Alaealise nimel esemete ostmine on seadusega ja meie veebisaidil kehtivate tulevaste piirangutega keelatud ja karistatav.

 

Jätame endale õiguse nõuda täiendavat isikut tõendavat dokumenti, näiteks riiklikku isikutunnistust või passi. Tellimusel olev nimi peab ühtima ID-l oleva nimega

 

Meie poes ostes kinnitate, et olete oma elukohajärgses jurisdiktsioonis seaduslikus suitsetamises (USA-s föderaalseaduse kohaselt 21+).

 

Vanuse kinnitamine

 

Tellimuse esitamiseks peavad kasutajad esitama täieliku juriidilise nime, alalise aadressi, sünnikuupäeva ja oma sotsiaalkindlustusnumbri neli viimast numbrit. Kolmanda osapoole tarkvara kontrollib seda teavet automaatselt ja sellele tehakse ristviide avalike andmetega, et kinnitada, et ostja on vähemalt 21-aastane. Kui avalikud kirjed ei ühti või nad ei soovi sotsiaalkindlustuse numbrit esitada, peab ostja üles laadima aegunud riikliku isikut tõendava dokumendi, et seda saaks kontrollida. Teil palutakse meiliga saata oma isikut tõendava dokumendi loetav koopia, millel on selgelt näidatud teie vanus, nimi ja tarneaadress.

 

Jätame endale õiguse tellimus tagasi lükata ja tühistada, kui nõuetekohast isikut ei ole võimalik õigeaegselt esitada.

 

Teenuse osutamisest keeldumine või piirang

 

Tulenevalt internetimüügi olemusest jätame endale õiguse keelduda teenuse osutamisest kellelegi. Kui arvate, et teenuse osutamisest keeldumine oli tarbetu, võtke ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga aadressil customerservice@lostmaryeesti.com.

 

SEE Sait SISALDAB ELEKTROONILISTE SIGARETTIDE KOHTA TEAVE. SELLE SAIDI OSTAMISEKS PEATE OLEMA LEGALISELT SUITSEERIMISE VANUS 18+ .

Autoriõigus © 2024 Lostmaryeesti.