Home| Garantii- ja tagastuspoliitika

Garantii- ja tagastuspoliitika

Piiratud garantii

Pidage meeles, et e-sigaretikomplektid koosnevad erinevatest osadest ja seetõttu kehtib nende garantiiaeg erinev.

 

lE-sigareti komplektidele ja seadmetele (mis kasutavad väliseid akusid) kehtib 6-kuuline garantii alates ostukuupäevast.

lAkude ja modifikatsioonide eluiga on olenevalt kasutusest piiratud. Neil kõigil on 60-päevane garantii alates ostukuupäevast. See garantii kaotab kehtivuse, kui seade on valesti käsitsemise ja/või võltsimise tõttu purunenud.

lClearomisaatorid, pihustid (tuntud ka kui mähised või pead), padjad ja paagid on kulumaterjalid ja need ei kuulu garantii alla. Kui aga need loetakse saabumisel surnuks (vastuvõtmisel vigaseks) ja meid teavitatakse 7 päeva jooksul pärast nende kättesaamist, võime need oma äranägemisel asendada.

lMõned paagi osad, olenemata margist või võimsusest, kuluvad aja jooksul tõenäoliselt ära. Toote hea töökorra saavutamiseks tuleb neid osi regulaarselt hooldada ja/või välja vahetada.

lRullide, asenduskapslite ja -paakide eluiga on muutuv. See võib kesta 2–14 päeva, kuid see sõltub suuresti vedelikust, võimsusest ja kasutusest.

lE-vedelikud on tarbekaubad, mida müüakse suletud pudelites ja garantii ei kehti. Ainus erand sellest reeglist on tootmisvead või meiepoolsed tarnevead, mille puhul me need asendame.

lLaadijatele, laadimiskarpidele, juhtmetele ja seinaadapteri pistikutele kehtib garantiiaeg üks aasta (12 kuud) alates ostukuupäevast. Kui elemendil on elektriline rike, näiteks (kuid mitte ainult) laengu väljalaskmine, asendame selle.

lÜhekordsed e-sigaretid – pidage meeles, et vastutate kõigi vigaste, avatud ja kasutatud ühekordselt kasutatavate sigarettide tagastamise kulude eest. Kui teie toode loetakse saabumisel surnuks, tagastame teile hea meelega saatekulud. Meie kvaliteedikontrolli meeskond kontrollib kõiki tooteid, et kontrollida DOA olekut ja veenduda, et neid ei ole kasutatud.

 

Jätame endale õiguse muuta oma garantiitingimusi ette teatamata. Samuti jätame endale õiguse keelduda meile tagastatud esemetest, mis ei vasta meie esitatud nõuetele.

 

Pange tähele, et garantiid ei ole garantiid ja hõlmavad ainult tootmisvigu.

 

 

 

Garantii erandid

Kõik ülaltoodud garantiid ei kehti:

 

lõiglane kulumine;

ltahtlik kahju, ebatavalised hoiu- või töötingimused, õnnetus, teie või mis tahes kolmanda isiku hooletus;

lteie suutmatus kasutada või kasutada tooteid vastavalt juhistele;

lteie suutmatus teostada toodete tavapärast hooldust, sealhulgas komponentide ja pistikute korrapärast puhastamist;

lteie või kolmanda isiku poolt, kes ei ole üks meie volitatud remonditöökodadest, tehtud muudatused või remonditööd; või

lteie esitatud spetsifikatsioonid

 

See ei mõjuta teie seaduslikke õigusi seoses toodetega, mis on defektsed või mitte nagu kirjeldatud. Nõuandeid oma seaduslike õiguste kohta saate kohalikust kodanike nõuandebüroost või kauplemisstandardite büroost.

 

 

 

Defektsed või kahjustatud kaubad

Ebatõenäolisel juhul, kui mõni toode on defektiga, peate sellest teavitama meie klienditeenindusmeeskonda 24 tunni jooksul pärast kauba kättesaamist. Pärast seda ajavahemikku esitatud pretensioone ei pruugita vastu võtta. Palun ärge visake kaupa enne probleemist teatamist ära, kuna võime nõuda partii numbreid, fototõendeid ja/või nõuda kauba meile tagastamist.

 

Defektse kauba kättesaamisel testime ja kontrollime toodet. Kui toode on defektne, pakume teile raha tagasi või asendame 30 päeva jooksul. Kõik tagasimaksed töödeldakse sama makseviisiga, mida kasutati tellimuse vormistamisel. Kui toode ei ole enam saadaval, tagastame raha koos postikuludega või vahetame teie valitud alternatiivse toote vastu.

 

Kui kaubal ei ole puudusi või kahju on põhjustatud väärkasutusest, juhuslikust kahjustumisest või kulumisest, ei väljasta me asendust ega kogu krediiti ning vastutate kõigi kauba meile tagastamisega seotud kulude eest.

 

Võime esitada teile lisaküsimusi kas enne tagastusprotsessi või selle ajal või anda soovitusi toote kasutamise kohta, et vähendada tarbetut tagastamist. Aidake meie klienditeenindusmeeskonda, andes teatatud defektide kohta võimalikult palju teavet.

 

 

 

Tagastamine ja tagasimaksed

Enne kauba tagastamist võtke ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga. Mõnel juhul antakse teile kauba tagastamise loa (RMA) number, mis tuleb tagastatud kaupadele lisada.

 

Kui teil on konto omanik, saate RMA numbri genereerida, logides sisse oma kontole, valides Minu tagastus ja järgides juhiseid. Kui olete külaliskasutaja, saate luua RMA numbri, klõpsates siin.

 

Kõik soovimatud või volitamata tagastamised võidakse kõrvaldada. Hetkel on meil kasutusel WEEE (Waste Electrical and Electronic Equipment) süsteem, mis võimaldab tagastada oma vanad soovimatud elektrikaubad: programmi kohta saad lähemalt lugeda siit.

 

Me ei vastuta transpordil kaotsi läinud või kahjustatud esemete eest. Soovitame tagastused saata fikseeritud kohaletoimetamise viisiga, mis on täielikult kindlustatud kauba täisväärtusele, tagades õige postikulu tasumise. Teil on kohustus hoolitseda mõistlikult kõigi kaupade eest, kuni need on teie valduses.

 

Tagastamine peab olema laekunud 10 tööpäeva jooksul pärast meie klienditeeninduse meeskonnaga ühenduse võtmist. Kui kaupa selle aja jooksul ei tagastata, ei pruugi me olla võimalik seda vastu võtta.

 

Kui oleme tagastatud kauba kätte saanud, testime seda täielikult, et viga kontrollida. Selle kontrollimiseks ja asendusmaterjali lähetamiseks või krediidi väljastamiseks võib kuluda kuni 5 tööpäeva.

 

Veenduge, et kõik tagastatud kaubad oleksid turvaliselt pakendatud ja saadetud allolevale aadressile. Väljaspool on kirjas RMA (kui on olemas), täisnimi, originaaltellimuse number ja tagastamise põhjus:

 

Tagastamisaadress: võtke meiega ühendust meie e-posti teel.

 

Meie kliendilubadus

lostmaryeesti.com soovib olla organisatsioon, mis seab esikohale kliendi vajadused. Meie töötajad on pühendunud reageeriva ja professionaalse teeninduse pakkumisele. Me lubame:

 

l tegutsema professionaalselt ja olema alati viisakas

l teie päringuga viivitamatult tegelema või viivituse põhjuste selgitamiseks

l kuulata ja küsida teie seisukohti

l täitma kõik antud lubadused

l olla avatud ja aus ning selgitada oma otsuseid selgelt

l vabandada, kui teeme vea ja teeme asjad korda

l nõustuma oma kaebuse esitamise õigusega ning tagama täieliku uurimise ja läbimõeldud vastuse

l kohtlema teid ja teie andmeid austusega

Autoriõigus © 2024 Lostmaryeesti.