Home| Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Millist teavet me kogume?

·Kogume teilt teavet, kui registreerute saidil, esitate tellimuse, osalete konkursil või loosimisel, vastate küsitlusele või suhtlusele, näiteks e-kirjadele, või osalete mõnes muus saidi funktsioonis.

·Tellimisel või registreerimisel võime küsida teie nime, e-posti aadressi, postiaadressi, telefoninumbrit, krediitkaardi andmeid või muud teavet. Siiski võite meie saiti külastada anonüümselt.

·Kogume teavet ka kingisaajate kohta, et saaksime kingituse ostu sooritada. Kingituse saajate kohta kogutavat teavet ei kasutata turunduseesmärkidel.

·Nagu paljud veebisaidid, kasutame ka meie "küpsiseid", et parandada teie kasutuskogemust ning koguda teavet meie veebisaitide külastajate ja külastuste kohta. Vaadake jaotist "Kas me kasutame küpsiseid?" allpool olevast jaotisest leiate teavet küpsiste ja nende kasutamise kohta.

Kuidas me teie teavet kasutame?

·Võime kasutada teilt kogutud teavet, kui registreerute, ostate tooteid, osalete konkursil või reklaamikampaanias, vastate küsitlusele või turundusteatisele, surfate veebisaidil või kasutate teatud muid saidi funktsioone järgmistel viisidel:

·Et isikupärastada teie saidi kogemust ja võimaldada meil pakkuda teile kõige rohkem huvipakkuvat sisu ja tootepakkumisi. Et saaksime teid klienditeeninduse taotlustele vastamisel paremini teenindada.

·Tehingute kiireks töötlemiseks.

·Võistluste, reklaamide, küsitluste või muude saidifunktsioonide haldamiseks. Kui olete lubanud saada meie e-kirjaga uudiskirja, võime teile perioodiliselt e-kirju saata. Kui te ei soovi enam meilt reklaammeile saada, vaadake jaotist "Kuidas saate loobuda, eemaldada või muuta meile esitatud teavet?" allolevat jaotist.

·Kui te ei ole lubanud e-posti teel saadetavaid uudiskirju, siis te neid e-kirju ei saa. Külastajatele, kes registreeruvad või osalevad muudes saidi funktsioonides, nagu turundusprogrammid ja „ainult liikmetele mõeldud” sisu, antakse valik, kas nad soovivad olla meie e-posti loendis ja saada meilt meilisõnumeid.

Kuidas me külastajateavet kaitseme?

Rakendame teie isikuandmete ohutuse tagamiseks mitmesuguseid turvameetmeid. Teie isikuandmed asuvad turvaliste võrkude taga ja sellele pääseb juurde vaid piiratud arv inimesi, kellel on sellistele süsteemidele erilised juurdepääsuõigused ja kes on kohustatud hoidma teavet konfidentsiaalsena. Kui esitate tellimusi või pääsete juurde oma isikuandmetele, pakume turvalise serveri kasutamist. Kogu teie esitatud tundlik/krediiditeave edastatakse Secure Socket Layer (SSL) tehnoloogia kaudu ja seejärel krüpteeritakse meie andmebaasidesse, et pääseda juurde ainult ülalkirjeldatud viisil.

Kas me kasutame "küpsiseid"?

Jah. Küpsised on väikesed failid, mille sait või selle teenusepakkuja edastab teie veebibrauseri kaudu teie arvuti kõvakettale (kui lubate), mis võimaldab saidi või teenusepakkuja süsteemidel teie brauserit ära tunda ning teatud teavet püüda ja meeles pidada. Näiteks kasutame küpsiseid, mis aitavad meil teie ostukorvis olevaid tooteid meeles pidada ja töödelda. Neid kasutatakse ka selleks, et aidata meil mõista teie eelistusi saidi varasema või praeguse tegevuse põhjal, mis võimaldab meil pakkuda teile paremaid teenuseid. Samuti kasutame küpsiseid, et aidata meil koostada koondandmeid saidi liikluse ja saidi interaktsiooni kohta, et saaksime tulevikus pakkuda paremaid saidi kasutuskogemusi ja tööriistu.

Võime sõlmida lepingu kolmandatest osapooltest teenusepakkujatega, et aidata meil oma saidi külastajaid paremini mõista. Need teenusepakkujad ei tohi kasutada meie nimel kogutud teavet, välja arvatud selleks, et aidata meil oma äritegevust juhtida ja parandada.

Saate valida, kas teie arvuti hoiatab teid iga kord, kui küpsis saadetakse, või saate kõik küpsised välja lülitada. Seda saate teha oma brauseri (nt Netscape Navigator või Internet Explorer) sätete kaudu. Iga brauser on veidi erinev, seega vaadake oma brauseri abimenüüd, et teada saada, kuidas küpsiseid õigesti muuta. Kui lülitate küpsised välja, ei ole teil juurdepääsu paljudele funktsioonidele, mis muudavad teie saidi kasutuskogemuse tõhusamaks, ja mõned meie teenused ei tööta korralikult. Tellimusi saate siiski esitada ka telefoni teel, võttes ühendust klienditeenindusega.

Kellega saame teie teavet jagada

Me ei müü, vaheta ega edasta muul viisil välistele isikutele teie isikut tuvastavat teavet, välja arvatud juhul, kui anname teile sellest eelnevalt teada, välja arvatud allpool kirjeldatud juhtudel. Mõiste "väljaspool erakonnad" ei hõlma lostmaryeesti.com. See ei hõlma ka veebisaidi hostimise partnereid ega muid osapooli, kes aitavad meil meie veebisaiti hallata, äri ajada või teid teenindada, kui need osapooled nõustuvad hoidma seda teavet konfidentsiaalsena. Võime teie teavet avaldada ka siis, kui usume, et avaldamine on asjakohane, et järgida seadusi, jõustada meie saidi eeskirju või kaitsta meie või teiste õigusi, vara või turvalisust.

Isiklikult tuvastamatut külastajateavet võidakse aga edastada teistele osapooltele turunduse, reklaamimise või muul otstarbel.

Kuidas saate meile edastatud teabest loobuda, eemaldada või muuta?

Oma e-posti tellimuste muutmiseks andke meile sellest teada, muutes oma eelistusi jaotises "Minu konto". Pange tähele, et meilide tootmise ajakavade tõttu võite saada juba tootmises olevaid meile.

lostmaryeesti.com müüdavad tooted on erinevate valitsusasutuste poolt rangelt reguleeritud. Võib osutuda vajalikuks jagada kogutud teavet selliste asutustega, et järgida seadusi, kohtumenetlust, kohtumäärust või muid juriidilisi taotlusi.

Kogu oma veebipõhise konto teabe kustutamiseks meie andmebaasist logige sisse jaotisesse "Minu konto" ja jaotises "Privaatsusseaded" saate esitada taotluse kõigi oma kontoandmete kustutamiseks. lostmaryeesti.com vaatab selle taotluse läbi ning kustutab teie konto ja kogu muu personali teave. sisse case lostmaryeesti.com võib teiega ka ühendust võtta, et veenduda taotluse ehtsuses. Pange tähele, et võime säilitada teavet üksiku müügitehingu kohta selle tehingu teenindamiseks ja arvestuse säilitamiseks.

Teie California privaatsuspoliitika

Kui elate Californias, on teil õigus meilt üks kord aastas küsida, kas oleme jaganud isikuandmeid kolmandate osapooltega nende otseturunduse eesmärgil. Taotluse esitamiseks saatke meile e-kiri aadressil customerservice@lostmaryeesti.com. Märkige oma meilis või kirjas, et olete California elanik, kes esitab päringu "California Shine the Light".

Juurdepääsuõigus isikuandmetele

lostmaryeesti.com salvestab ainult neid andmeid, mida klient jagab registreerimisel ja tellimuste esitamisel. Registreeritud kasutajad pääsevad oma salvestatud andmetele juurde oma kontole sisse logides. Salvestatud andmete allalaadimiseks peavad kasutajad navigeerima lehele „Konto” ja minema jaotisesse „Privaatsusseaded”.

Kogutud isikuandmete kategooriad

lostmaryeesti.com on viimase 12 kuu jooksul kogunud teavet allolevate kategooriate (nagu on määratletud CCPA seaduses)

a. Identifikaatorid: pärisnimi, tarne- ja arveldusaadressid, e-posti aadress ja Interneti-protokolli aadress. Kasutajate puhul, kelle vanust meie kolmanda osapoole agentuur ei kinnita, kogutakse sünnikuupäeva, SSN-i viimased 4 numbrit ja mis tahes valitsuse poolt heaks kiidetud isikutunnistust (juhiluba, passi või muud valitsuse ID-kaardid) andmeid.

b. Järeldused isiklike eelistuste ja profiilide koostamise atribuutide kohta: Kasutaja küpsiste kaudu kogutud toodete eelistusi kasutatakse kliendipõhise toote parema nähtavuse tagamiseks.

Kogutud isikuandmete allikad

lostmaryeesti.com kogub isikuandmeid ainult oma veebisaidi lostmaryeesti.com kaudu, mitte mõne muu võrgu- või võrguühenduseta režiimi kaudu.

Isikuandmete kogumise eesmärk

·Võime kasutada teilt kogutud teavet, kui registreerute, ostate tooteid, osalete konkursil või reklaamikampaanias, vastate küsitlusele või turundusteatisele, sirvite veebisaiti või kasutate teatud muid saidi funktsioone järgmisel viisil:

·Et isikupärastada teie saidi kogemust ja võimaldada meil pakkuda teile kõige rohkem huvipakkuvat sisu ja tootepakkumisi. Et saaksime teid klienditeeninduse taotlustele vastamisel paremini teenindada.

·Tehingute kiireks töötlemiseks.

·Võistluste, reklaamide, küsitluste või muude saidifunktsioonide haldamiseks. Kui olete lubanud Kui saate meie e-posti teel uudiskirja, võime teile perioodiliselt e-kirju saata. Kui te ei soovi enam meilt reklaammeile saada, vaadake jaotist "Kuidas saate loobuda, eemaldada või muuta meile esitatud teavet?" allolevat jaotist.

·Kui te pole e-kirjade uudiskirjade vastuvõtmist lubanud, ei saa te neid e-kirju. Külastajatele, kes registreeruvad või osalevad saidi muudes funktsioonides, nagu turundusprogrammid ja „ainult liikmetele mõeldud” sisu, antakse valik, kas nad soovivad olla meie e-posti loendis ja saada meilt meilisõnumeid.

Isikuandmed avalikustatakse ärilistel eesmärkidel

lostmaryeesti.com kaasab meile funktsioone ja teenuseid täitma usaldusväärseid kolmandaid isikuid. Kolmanda osapoolega jagatakse ainult piiratud koguses ja konkreetse funktsiooni täitmiseks vajalikke andmeid. Need kolmandad osapooled säilitavad ka jagatud isikuandmete privaatsuse ja turvalisuse vastavalt CCPA juhistele. lostmaryeesti.com jagab andmeid järgmistes kategooriates:

· a. Auditeerimine – reklaamianalüüs

· b. Turvalisus – kaitse pettuste ja pahatahtliku tegevuse eest.

· c. Silumine – tehniliste vigade tuvastamine ja parandamine.

· d. Teenuste teostamine

· i. Tehingute töötlemine.

· ii. Tellimuse täitmine.

· iii. Vanuse kinnitamine.

· iv. Konto hooldus.

· v. Veebisaidi hostimine ja andmebaasi salvestamine.

Ärge müüge minu isikuandmeid

lostmaryeesti.com ei müü kliendiandmeid ühelegi kolmanda osapoole agentuurile või müüjale. lostmaryeesti.com jagab andmeid oma logistikapartneri ja vanusekontrolli partneriga, et hõlbustada ainuüksi tellimuse täitmist. Meie logistikapartner ja vanusekontrolli partner vastavad CCPA-le. Kui soovite lisateavet meie tarnijate CCPA järgimise kohta, kirjutage meile aadressil customerservice@lostmaryeesti.com.

Isikuandmete kustutamine.

Kogu oma veebipõhise konto teabe kustutamiseks meie andmebaasist logige sisse jaotisesse "Minu konto" ja jaotises "Privaatsusseaded" saate esitada taotluse kõigi oma kontoandmete kustutamiseks. lostmaryeesti.com vaatab selle taotluse läbi ning kustutab teie konto ja kogu muu personali teave. sisse case lostmaryeesti.com võib teiega ka ühendust võtta, et veenduda taotluse ehtsuses. Pange tähele, et võime säilitada teavet üksikmüügitehingu kohta, kui oleme seadusega kohustatud dokumentide säilitamiseks või volitatud taotluse esitamiseks.

Andmete kogumine alla 13-aastastelt lastelt

lostmaryeesti.com ei luba veebisaiti külastada külastajatel, kes on alla seadusliku suitsetamisea (jurisdiktsiooni alusel 18+ või 21+). Alles pärast seda, kui külastaja kinnitab, et on täisealine, on tal lubatud veebisaiti sirvida või sellelt osta. Seetõttu ei koguta veebilehel andmeid alla 13-aastaste laste kohta.

lostmaryeesti.com tagab, et teil on CCPA-st tulenevate õiguste teostamisel õigus olla vaba ebaseaduslikust diskrimineerimisest.

Nevada SB 220

lostmaryeesti.com ei müü kliendi kohta hõlmatud teavet ühelegi kolmanda osapoole agentuurile või müüjale. lostmaryeesti.com kogub klientidelt allolevat "kaetud teavet" (nagu on määratletud Nevada senati seaduse eelnõus 220)

· 1. Füüsiline aadress tarne- ja arveldusaadressina

· 2. E-posti aadress

· 3. Telefoninumber

Nevada SB 220 järgimise ja teie isikuandmete kasutamise kohta lisateabe saamiseks saatke meile e-kiri või kirjutage meile selle dokumendi jaotises „Küsimused ja tagasiside” toodud aadressil.

Kolmanda osapoole lingid

Püüdes pakkuda teile suuremat väärtust, võime oma saidile lisada kolmandate isikute linke. Nendel lingitud saitidel on eraldi ja sõltumatud privaatsuspoliitikad. Seetõttu ei vastuta me nende lingitud saitide sisu ja tegevuse eest. Sellegipoolest püüame kaitsta oma saidi terviklikkust ja tervitame igasugust tagasisidet nende lingitud saitide kohta (sh juhul, kui konkreetne link ei tööta).

Muudatused meie poliitikas

Kui otsustame oma privaatsuspoliitikat muuta, postitame need muudatused sellele lehele. Eeskirjade muudatused kehtivad ainult pärast muudatuse kuupäeva kogutud teabele. Seda eeskirja muudeti viimati 1. märtsil 202 2.

Küsimused ja tagasiside

Ootame teie küsimusi, kommentaare ja muresid privaatsuse kohta. Palun saatke meile igasugune privaatsusega või muude probleemidega seotud tagasiside. Võite meiega ühendust võtta e-posti teel aadressil customerservice@lostmaryeesti.com või meie veebisaidil oleva kontaktivormi kaudu.

Ainult võrgupoliitika

See veebipõhine privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebisaidi kaudu kogutud teabele, mitte võrguühenduseta kogutud teabele. Tingimused Palun külastage ka meie jaotist Tingimused, mis kirjeldavad meie veebisaidi kasutamist, lahtiütlusi ja vastutuse piiranguid.

Teie nõusolek

Meie saiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga.

Küpsiste poliitika

See veebisait kasutab küpsiseid. Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja liikluse analüüsimiseks. Samuti jagame teavet meie saidi kasutamise kohta oma sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile esitanud või mille nad on kogunud teie teenuste kasutamisest.

Küpsiste seadus

Ühendkuningriigis on eraelu puutumatuse ja elektroonilise side määruses (PECR) sätestatud reeglid küpsiste kasutamise kohta veebisaitidel. Määruse paragrahv 6 keelab kasutaja lõppseadmes (seadmes) teabe salvestamise ja sellele juurdepääsu, välja arvatud juhul, kui kasutaja on andnud selleks nõusoleku. Flavor Warehouse Limited ja kõik sidusettevõtted ("meie" või "meie" või "meie") täidavad täielikult meie PECR-ist tulenevaid kohustusi ja on välja töötanud selle poliitika, et anda kasutajatele teavet küpsiste kasutamise kohta.

PECR nõuab, et kasutajale esitataks üksikasjalik, selge ja asjakohane teave küpsiste olemasolu kohta, sealhulgas selle kohta, mida iga küpsis teeb ja miks seda kasutatakse. Seejärel tuleb kasutajalt nõusolek küpsise(te) seadmesse salvestamise lubamiseks.

Määrusega nähakse ette erand küpsistega nõustumisest, kui küpsist kasutatakse ainsaks otstarbeks side edastamiseks elektroonilise side võrgu kaudu või kui küpsis on tingimata vajalik kasutaja soovitud teenuse osutamiseks (st kasutatakse küpsiseid). kasutaja kaubad veebikorvis või need, mis on regulatiivse või õigusliku järgimise jaoks hädavajalikud).

Kestus ja vastutav osapool

Küpsised võivad olla kas "seansi" või "püsiküpsised". See on seotud küpsise kasutaja seadmes viibimise kestusega. Seansiküpsist peetakse vähem sekkuvaks kui püsiküpsiseks, kuna see aegub pärast seansi lõppu (st kui kasutaja veebisaidilt lahkub). Seansiküpsised on seotud ainult praeguse sirvimisseansiga.

Püsiküpsised kestavad kauem kui praegune sirvimisseanss ja salvestatakse kasutaja seadmesse, et neid saaks kasutada korduva veebisaidi külastamise ajal. Need võimaldavad kasutaja toiminguid ja/või eelistusi seansside vahel meeles pidada.

Küpsiseid saab määrata kasutaja külastatav veebisait, mida nimetatakse esimese osapoole küpsisteks, või eraldi veebisait (URL), mida nimetatakse "kolmanda osapoole küpsisteks". Enamik praeguseid brausereid pakuvad võimalust lülitada välja kolmandate osapoolte küpsised, et vältida jälgimist ja teabe jagamist.

Teie nõusolek küpsiste kasutamiseks

See veebisait kasutab küpsiseid. Kasutame oma saidi toimimiseks vajalikke küpsiseid. Kasutame ka valikulisi küpsiseid, et pakkuda isikupärasemat kasutuskogemust ja jagada teavet meie saidi kasutamise kohta valitud partneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile esitanud või mille nad on kogunud teie saidi kasutamisest. teenuseid. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te nendega nõustute. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida meie veebisait kasutab teie eristamiseks teistest kasutajatest. See aitab meil pakkuda teile tõhusamat ja isikupärasemat kasutuskogemust.

Ühendkuningriigi seadused näevad ette, et võime salvestada teie seadmesse küpsiseid, kui need on meie saidi toimimiseks hädavajalikud, nt kontole sisselogimiseks ja toodete ostukorvi lisamiseks. Kõigi muude küpsiste tüüpide jaoks vajame teie nõusolekut.

Meie sait kasutab erinevat tüüpi küpsiseid. Mõned küpsised on paigutatud kolmandate osapoolte teenuste poolt, mis ilmuvad meie lehtedel, nt seotud toodete ja klienditeeninduse reaalajas vestluse jaoks.

Saate igal ajal oma nõusolekut muuta või tagasi võtta, lihtsalt külastage meie veebisaidi küpsisepoliitikat. Lisateavet selle kohta, kes me oleme ja kuidas teie isikuandmeid töötleme, leiate meie privaatsuspoliitikast.

Palun märkige oma nõusoleku ID ja kuupäev, kui võtate meiega nõusoleku küsimuses ühendust. See teave salvestatakse meie küpsistepoliitika lehel.

Küpsiste seaded teie brauseris

Küpsised saate blokeerida, aktiveerides oma brauseris sätte, mis lubab keelduda kõigi või osade küpsiste seadistamisest. Iga veebibrauser on erinev, seega vaadake eelistuste muutmise kohta oma eelistatud brauseri abimenüüd. Kui aga kasutate oma brauseri seadeid kõigi küpsiste (sealhulgas oluliste küpsiste) blokeerimiseks, ei pruugi te pääseda ligi kogu meie veebisaidile või selle osadele. Samuti peaksite teadma, et kõik eelistused lähevad kaotsi ja iroonilisel kombel hõlmab see seda, kus olete küpsistest loobunud, kuna see nõuab loobumisküpsise seadistamist.

Allolevad lingid viivad teid iga suurema brauseri abijaotisse:

Google Chrome

Microsoft Edge

Safari

Mozilla Firefox

Autoriõigus © 2024 Lostmaryeesti.